Головна » Анонси » Запрошуємо на вебінар про документування воєнних злочинів

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Запрошуємо на вебінар про документування воєнних злочинів

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» запрошують представників органів місцевого самоврядування взяти участь у вебінарі «Особливості документування порушень прав людини, міжнародного гуманітарного права та законів війни».

Учасники вебінару отримають мінімально необхідний набір знань, компетенцій та інструментів для того, щоб правильно скерувати людину, яка до них звернулася з питанням, що стосується документування злочинів війни, до компетентної організації чи відповідного цифрового ресурсу.

Також кожному учаснику буде надано набір тематичних матеріалів, та можливість живого консультування з експертом у складних випадках, що виникатимуть в роботі з громадянами.

Тренер: Тарас Щербатюк, голова громадської організації «Черкаський правозахисний центр»

Тривалість заходу: 2 години

Дати проведення: 02, 03, 09, 10 та 16 серпня 2022 року

Реєстрація на конкретну дату за покликанням


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *