Головна » Анонси » Запрошуємо на онлайн-семінар з електронних консультацій

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Запрошуємо на онлайн-семінар з електронних консультацій

27 жовтня 2021 року з 15:00 до 16.00 на платформі zoom відбудеться онлайн-семінар щодо електронних консультацій, який організовує Швейцарсько-українською Програмою EGAP, Асоціацією міст України та Асоціацією “Київська агломерація”.

Даний семінар буде корисний посадовим особам органів місцевого самоврядування, які працюють з громадськістю, запроваджують в громаді електронні інструменти, а також для представників громадянського суспільства.

Під час заходу учасники зможуть детально обговорити можливості такого інструменту як електронні консультації. Як підключитися, що можна обговорювати, як авторизуватися і як організувати електронне опитування (проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування); електронні консультації з громадськістю (оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів); електронне обговорення нормативно-правового акту (оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів).

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/dLrzCPTQodQx7qSx7 або скористатись qr- кодом

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою:   i.sklyar@auc.org.ua або за номером телефону +380937721753 Інна Скляр.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *