Головна » Новини » Запрошуємо громади долучатися до Тижня Відкритого Уряду

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Запрошуємо громади долучатися до Тижня Відкритого Уряду

З 16 по 20 травня 2022 року в країнах – учасницях міжнародного Партнерства «Відкритий Уряд» проводитиметься вже традиційний Тиждень Відкритого Уряду. Детальніше на сайті партнерства за посиланням.

Україна кожного року проводила безліч різноманітних заходів, але в умовах воєнного стану можливість проведення заходів обмежена. Водночас, Асоціація “Київська агломерація” готова надати допомогу в організації невеликих онлайн-заходів в межах Тижня (наприклад, щодо прозорості прийняття рішень, участі молоді, правової підтримки громадян, співпраця з громадськістю тощо). Зокрема, мова також може йти про співпрацю між громадськістю і владою в умовах воєнного стану, використання електронних сервісів та інноваційних підходів. У разі виникнення питань звертайтеся до виконавчої директорки асоціації “Київська агломерація” Інни Скляр: тел. 0937721753, e-mail: i.sklyar@auc.org.ua

Партнерство «Відкритий Уряд» — багатостороння міжнародна Ініціатива, що покликана об‘єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. 2018 року за пропозицією Керівного комітету Ініціативи вперше відбувся Тиждень Відкритого Уряду. В Україні в рамках Тижня Відкритого Уряду відбувся захід «Уряд Відкрито» та експертна зустріч (у форматі відеоконференції) “Ключові пріоритети реалізації Ініціативи «Партнерство „Відкритий Уряд“» у 2018—2020 роках”.  Другий Тиждень Відкритого Уряду відбувся 11-17 березня 2019 р. Під час Тижня Відкритого Уряду — 2019[29] організовано та проведено понад 25 заходів у 15 регіонах України. Під час Тижня Відкритого Уряду — 2021, який проходив з 17 по 21 травня 2021 р., проведено 105 заходів у різних куточках України. 


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *