Головна » Анонси » Запрошуємо 23-24 лютого комунікаційників на онлайн захід

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Запрошуємо 23-24 лютого комунікаційників на онлайн захід

Проєкт «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує комунікаційників взяти участь 23-24 лютого 2022 року в онлайн-тренінгу для комунікаційників громад «Як провести комунікаційну кампанію з мінімальним бюджетом»

Ефективно проінформувати жителів громади можна навіть якщо у вас обмежені ресурси. Головне, обрати правильну тактику та канали комунікації.

Цей тренінг буде корисним для спеціалістів з інформування, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інших осіб, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівців, які виконують суміжні функції.

 Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам тренінгу знання про ефективні шляхи інформування громадськості за умов обмежених матеріальних та людських ресурсів. 

 Про що цей тренінг

Учасники та учасниці тренінгу дізнаються про:

  • безкоштовні та умовно-безкоштовні канали комунікації
  • як залучити необхідних фахівців
  • де знайти необхідні ресурси
  • способи та шляхи ефективного інформування

 Хто може брати участь

Спеціалісти з інформування, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.

 Умови участі

Навчання проходить у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися.

 Дата та час проведення тренінгу

23-24 лютого 2022 року, два дні з 11:00 до 13:00 (з перервою).

Реєстрація до 18 лютого 2022 року (може завершитися раніше у разі набору максимальної кількості учасників).

Формат проведення тренінгу

Онлайн: тренінг проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв’язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники).

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу: training@prosto.in.ua

Посилання для РЕЄСТРАЦІЇ


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *