Головна » Новини » Виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” взяла участь у Міжнародному круглому столі

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” взяла участь у Міжнародному круглому столі

9 грудня 2022 року відбувся Міжнародний круглий стіл «Місцеве самоврядування в умовах відновлення України: виклики та перспективи».

У роботі круглого столу взяли участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів влади, представники органів місцевого самоврядування та їх асоціацій (виконавчі директори), громадських організацій, українські й зарубіжні науковці, аспіранти та студенти.

Серед спікерів була виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр, яка зосередила увагу присутніх на питанні аглормерацій, зокрема необхідності законодавчого врегулювання питання діяльності такого інструменту як агломерації. Зокрема вбачається, що смае агломерації можуть стати тим інноваційним інструментом, який допоможе не просто у відбудові, а у якісно новому розвитку, зміні парадигми відносин між органами місцевого самоврядування. А ще – допоможе приймати якісні і дієві рішення дуже швидко.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *