Головна » Новини » Вітаємо Гірську та Зазимську територіальні громади з проходженням відбору у проєкт «Громада 4.0» 

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Вітаємо Гірську та Зазимську територіальні громади з проходженням відбору у проєкт «Громада 4.0» 

Гірську та Зазимську територіальні громади (члени асоціації “Київська агломерація”) відібрали для участі в конкурсній Програмі «Акселератор цифрової стійкості Громади 4.0» від Міжнародної організації SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою». 

Протягом наступних місяців громади проходитимуть акселераційну програму. Її основою стане методика дизайн-мислення, яка передбачає ітераційну розробку та тестування продуктів, орієнтованих на мешканців громад. Знаннями та досвідом ділитимуться українські спеціалісти з цифрової трансформації. Крім того, команди-учасники отримають наставників, які будуть давати професійні поради, надихати на розвиток і допомагати у розвитку.

Висвітлення проєктів учасників, ключових тез лекцій, ініціатив з диджиталізації публікуватиметься на сайті та фейсбук-сторінці програми.

‍Вітаємо Гірську та Зазимську територіальні громади та бажаємо отримати максимум від даної програми.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *