Головна » Новини » Відійшов у вічність Олександр Левченко, Обухівський міський голова

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Відійшов у вічність Олександр Левченко, Обухівський міський голова

Сьогодні, 13 жовтня, пішов з життя Обухівський міський голова Левченко Олександр Миколайович

Олександр Миколайович входив до складу наглядової ради асоціації “Київська агломерація”

Пішов з життя мудрий управлінець, професіонал, патріот.

Велику частину свого життя Олександр Левченко присвятив роботі на благо міста – багато років очолював Обухівський вентиляційний завод. У 2003 році він був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, у 2009 році йому було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Обухова». У 2010 році Олександр Миколайович був обраний депутатом Київської обласної ради.

Посаду Обухівського міського голови громада довіряла О.Левченку тричі поспіль – у 2012, 2016 та 2020 роках. Під його керівництвом місто Обухів було активним учасником ініціатив та заходів Асоціації міст України та асоціації “Київська агломерація”.

Світла пам’ять про Олександра Миколайовича збережеться в серцях тих, хто його знав і працював разом з ним.

Розділяємо  біль і скорботу близьких.

Прощання з Олександром Миколайовичем Левченком відбудеться в суботу 15 жовтня о 12.00 за адресою м. Обухів, Київська площа, 117.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *