Головна » Новини » Відбулись Загальні Збори

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Відбулись Загальні Збори

23 червня під головуванням Віталія Кличка відбулося засідання Загальних зборів Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація».

«Нарешті після початку пандемії коронавірусу ми зустрічаємося особисто. Я радий всіх вас вітати, – сказав Віталій Кличко. – І вдячний, що берете активну участь у розвитку Асоціації «Київська агломерація». Ми створили її разом, щоб діяти спільно, розвивати наші міста і містечка. Асоціація доволі молода – у жовтні буде 2 роки, як ми її створили. І це важливо, що сьогодні ми маємо таких надійних партнерів, як Асоціація міст України та Рада Європи. А також, що сьогодні до нас приєднуються нові члени – громади Київського регіону».

Він також підкреслив, що попри корективи, що внесла в звичне життя пандемія, робота в рамках Київської агломерації тривала.

«Так, під час круглого столу у Бучі ми обговорили питання законодавчого врегулювання агломерацій. Вперше відбулося широке обговорення цієї теми із залученням практично всіх зацікавлених сторін. Хочу подякувати Комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування за те, що сьогодні робота триває. Ми  залучені до процесу і наші напрацювання будуть враховані в тексті нового проєкту закону про агломерації», – підкреслив Віталій Кличко.

Він, зокрема, зазначив, що Виконавча дирекція спільно з Програмою Ради Європи  провела 13 зустрічей в громадах. Відбулося кілька тренінгів, напрацьована карта потреб у навчанні в громадах.

Під час зборів асоціації «Київська агломерація» також схвалили приєднання до Агломерації ще трьох територіальних громад – Ірпінської, Гірської та Немішаївської. Всього до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» сьогодні входять 17 громад столичного регіону.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *