Головна » Новини » Відбулася зустріч молоді «Yes we can!!!»

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Відбулася зустріч молоді «Yes we can!!!»

Асоціація “Київська агломерація” об’єднала молодь для пошуку відповідей на важливі питання: Як молоді наближати перемогу? Чим зайнятись і «куди себе діти»?

А допомагали у пошуку відповідей спікери Пасічник Богдан, голова молодіжної ради  м. Фастова, Дмитро Шинкарук, експерт з інформування та залучення населення шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» та Олександр Лашко,координатор проєктів Асоціації міст України.  Модерувала захід виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр.

Серед учаників були представники та представниці Згурівської, Фастівської, Баришівської, Славутицької, Березанської, Володарської тергромад. Загалом зареєструвалося 45 представників.

Богдан Пасічник розповів про досвід молодіжної ради, про заходи і плани. Переглянути презентацію можна за посиланням.

Дмитро Шинкарук зосередив увагу на тому як може молодь може наближати перемогу на інформаційному фронті.

Олександр Лашко поділився практичними порадами як шукати позитив і на власному прикладі показав як це можна легко зробити.

Інна Скляр запросила всіх до співпраці і поділилася корисними посиланнями, які можуть стати в нагоді. Переглянути презентацію можна ТУТ

Учасники обмінювались питаннями і власним досвідом, і навіть помріяли про те, що в першу чергу варто зробити після перемоги.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *