Головна » Новини » Відбулась презентація платформи “Підмога”

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Відбулась презентація платформи “Підмога”

28 липня за сприяння асоціації “Київська агломерація” відбулась онлайн презентація платформи “Підмога”

Місія платформи – організувати прямий та безпечний контакт між українськими та іноземними громадами, недержавними організаціями та фондами.

Учасники заходу дізналися як заповнювати заявку на платформі, обговорили можливості залучення волонтерів до відновлення громад, дізналися про волонтерську ініціативу “Сміливі відновлювати“, яка допомагає відновлювати пошкодженні окупантами приватні будинки, квартири та муніципальні установи у Київський області.

Альона Крицук, волонтерка та представниця ініціативи “Сміливі відновлювати”, розповіла, що наразі основний акцент в роботі платформи “Підмога”– це допомога з прибиранням завалів, яка не потребує кваліфікованої праці. Тобто на платформу варто завантажувати детальну інформацію про ті об’єкти, які не підпадають під знесення, а де потрібно прибрати нескладні руйнації. Заповнювати потрібно заявку окремо на кожен об’єкт. Заявником може виступити як муніципалітет, так і будь-який мешканець громади.

Поширені питання про платформу “Підмога” у розділі Питання і відповіді

Переглянути презентацію заходу можна за посиланням

Відео презентації можна переглянути ТУТ

У разі виникнення питань можете звертатись на електронну адресу kyivaglomeracia@gmail.com


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *