Головна » Новини » “Від громади до громади: взаємодопомога на рівні ОМС” – онлайн захід від проєкту PROSTO

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

“Від громади до громади: взаємодопомога на рівні ОМС” – онлайн захід від проєкту PROSTO

23 червня відбулась онлайн конференція “Від громади до громади: взаємодопомога на рівні ОМС”. Захід було організовано проєктом PROSTO “Підтримка доступності послуг в Україні”. Участь взяли представники міністерств, посольства Швеції, місцевого самоврядування, експерти та представники асоціації органів місцевого смаоврядування.

У першій панельній дискусії “Передача мобільного ЦНАП зі Славути в Бородянку: виклики та рішення” спікери розповіли про етапи і складнощі на шляху до передачі в оренду мобільного ЦНАПу.  Під час заходу також було презентовано алгоритм співпраці громад відповідно до Постанови КМУ від 27.05.2022 р. №634 “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану” та модельні документи. Відбулась панельна дискусія Можливості взаємодопомоги і партнерства для громад України та Європи”, під час якої спікери розповідали про ті кроки, які вже сьогодні реалізовано і допомагають громадам, зокрема йшлося і про онлайн-платформу Cities4Cities, започатковану за підтримки Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Дана платформа розроблена для підтримки українських міст у пошуку партнерів.

Переглянути запис конференції можна за посиланням.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *