Головна » Новини » Вебінар щодо роботи громад з гуманітарною допомогою

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Вебінар щодо роботи громад з гуманітарною допомогою

30 червня Асоціація міст України провела вебінар: «Робота органів місцевого самоврядування з гуманітарною допомогою: проблемні питання та обмін практичним досвідом». Участь у заході взяла і виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр

Юрист  Олександр Логінов презентував тематику вебінару та наголосив, що Асоціація міст України продовжує об’єднувати зусилля для удосконалення законодавства у сфері гуманітарної допомоги та співпраці з волонтерами, щоб воно відповідало потребам громад та країни. Він роз’яснив питання нормативно-правового врегулювання ввезення гуманітарної допомоги в Україну. 

Виконавча директора Волинського РВ АМУ Мар’яна Конончук поділилася практичним досвідом ввезення, оформлення, розподілення гуманітарної допомоги, оскільки саме прикордонні області України першими почали доставляти гуманітарну допомогу з країн Європи.  ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Зацікавила учасників тема “Особливості бюджетування органами місцевого самоврядування гуманітарної допомоги» в частині бухгалтерського обліку, звітності та контролю отриманої гуманітарної допомоги”. Аспекти бюджетного законодавства щодо роботи з гуманітарною допомогою представила аналітик АМУ у сфері місцевих фінансів Тетяна ПалійчукПРЕЗЕНТАЦІЯ

Виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр з правових питань, розповіла про методи пошуку партнерів за кодоном за допомогою електронних платформ та пояснила, на що слід звернути увагу, заповнюючи анкету. Зокрема вона роз’яснила переваги використання платформи Cities4CitiesПРЕЗЕНТАЦІЯ

Про особливості співпраці органів місцевого самоврядування та волонтерів з питань гуманітарної допомоги розповів Олександр Солонтай, експерт Ради Європи. Він детально зупинився на практичних кроках отримання посвідчення волонтера, тонкощах такої роботи і звітності.

Про досвід гуманітарної роботи в зоні проведення бойових дій розповіли голова Куликівської громади Юлія Постернак та виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Микола Силенко.

Тетяна Андрусь, декан гуманітрано-економічного факультету Карпатського університету імені Августина Волошина, розкрила питання довіри партнерів та прозорого розподілу гуманітарної допомоги.

Про відкритість громад у питаннях роботи з гуманітарною допомогоюі розповіла Ксенія Гірчак, консультантка з комунікацій Тернопільського РВ АМУ.

Для отримання відеозапису вебінару звертайтеся на електронну пошту kyivaglomeracia@gmail.com. 


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *