Головна » Новини » Увага! Конкурсний набір учасниць на онлайн-візит до муніципалітетів Південно-Східної Європи в рамках Програми Школи мерок

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Увага! Конкурсний набір учасниць на онлайн-візит до муніципалітетів Південно-Східної Європи в рамках Програми Школи мерок

Національний Демократичний Інститут та Мережа Асоціацій Муніципалітетів Південно-Східної Європи (NALAS) проводить з 4 по 8 жовтня 2021 року навчальний онлайн-візит в муніципалітети південно-східної Європи в рамках Програми Школи мерок.


Навчальний онлайн візит познайомить лідерок громад України з представниками місцевої влади європейських муніципалітетів для обміну досвідом та обговорення найкращих практик застосування гендерного орієнтованого підходу до широкого кола питань місцевого самоврядування. Також під час заходів учасниці зможуть налагодити комунікації з представниками громад країн південно-східної Європи для подальшого обміну досвідом та побратимства.

За результатами участі у заходах учасниці отримають сертифікати про проходження навчальної програми.

До участі в навчальному онлайн візиті запрошуються жінки, які є головами, заступниками або секретарями громад.

Для подачі заявки щодо бажання участі в навчальній програмі обов’язковою умовою є заповнення реєстраційної форми до 26 вересня 2021 року за посиланням.

Кількість місць обмежена, відбуватиметься конкурсний відбір. За результатами відбору учасників буде проінформовано як на електронну пошту, так і дзвінком від організаторів.

Проект програми онлайн-візиту.

Інформація з сайту decentralization.gov.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *