Головна » Новини » У Київській агломерації розбирали «Альтернативні підходи до вирішення спорів та конфліктів в громадах: переваги та перспективи»

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

У Київській агломерації розбирали «Альтернативні підходи до вирішення спорів та конфліктів в громадах: переваги та перспективи»

10 листопада асоціація “Київська агломеація” спільно з Центром безоплатної правової допомоги провели вебінар «Альтернативні підходи до вирішення спорів та конфліктів в громадах: переваги та перспективи». Участь у заході взяла виконавча директорка асоціації Інна Скляр, спікерки Ірина Федорич, юрист, медіатор, к.ю.н., інтервізор з питань НДЗДМ у системі БПД, співавтор та тренер навчальних програм системи БПД з питань АВС для працівників центрів з надання БПД та медіаторів, координатор проєкту «Впровадження відновного правосуддя в Україні» (ІМІП, Фонд демократії ООН), член ГО «Львівський центр медіації», член Правління ГО «Асоціація сімейних медіаторів України». Співзасновниця Агентства вирішення спорів. Викладач УКУ зі спеціалізованого курсу «Медіація для правників» та Світлана Максим’юк, медіатор, співавтор та тренер навчальних програм системи БПД з питань АВС для працівників системи надання БПД, начальник відділу організації надання БВПД та роботи з її надавачами Івано-Франківського МЦ з надання БВПД, член ГО «РК на Прикарпатті». Модерував захід Олександр Лашко, коордиатор проєктів Асоціації міст України.

У дружній атмосфері розібрали як теорію, так і практичні аспекти конфліктів і шляхів їх врегулювання. Виявляється, окрім відомого багатьом механізму медіації є ще багато шляхів альтернативного вирішення спорів.

Під час заходу учасники обговорили питання ознак, які харатеризують медіатора та можливість його залучення на будь-якому етапі конфлікту.

Проговорили і те як залучити медіатора. А головне вкотре впевнились, що медіація можлива і навіть необхідна в роботі органів місцевого самоврядування. Як приклад, питання перевезень в громаді може допомогти розв’язати медіатор, який налагодити діалог між владою, громадою і перевізником. Де шукати такого модератора – знають і залюбки підкажуть у Центрі вторинної правової допомоги.

За результатами даного заходу виконавча дирекція асоціації підготує опитувальник для представників територіальних громад щоб виявити потребу у залученні медіатора чи використанні інших шляхів вирішення спорів.

Запис відео за посиланням


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *