Головна » Новини » У Бучі відбувся форум “Молодіжна політика.Відновлення”

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

У Бучі відбувся форум “Молодіжна політика.Відновлення”

Виконавча директорака Асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр взяла участь у Форумі “Молодіжна політика. Відновлення”, який відбувся 04 лютого в м. Буча.

Це був захід спрямований на посилення можливостей молоді постраждалої громади та покращення  комунікації серед молодіжного середовища, влади, лідерів громадської думки, місцевих, загальнодержавних та міжнародних організацій.

Серед учасників представники : Міністерства молоді та спорту, КОВА, Бучанської міської ради, Асоціації міст України, Асоції “Київська агломерація”, Української Асоціації Молодіжних Рад, Київської обласної молодіжної ради, Дія Бізнес Буча, ГО «Я-Бучанець», Пластового Вишкільного Центру, Rada Hub, Українського Гуманітарного Інституту, Шкільного самоврядування Бучанської громади.

Перша панель – Відновлення молодіжної політики шляхом співпраці влади та молоді

Панель 2 – Відновлення молодіжної політики шляхом посилення економічних можливостей (молодіжне підприємництво, працевлаштування, соц-економічні виклики, соціальні гарантії молоді)

Панель 3 – ВМП шляхом взаємодії громадськості,( міжнародна співпраця, співпраця всередині країни, співпраця всередині громади, волонтерство)

Основна мета заходу: вивчити досвід один одного, знайомство обмін контактами, формування робочих кейсів, налагодження зовнішніх комунікацій(Для Бучі)і зав’язків на локальному рівні (для УАМР)

У своєму виступі Інна Скляр наголосила на важливості співпраці між владою та молоддю. Особливо після того як всі разом стали на захист своєї громади і пліч о пліч виборюємо перемогу. Також наголосила на тих можливостях, які сьогодні має молодь. Зокрема щодо подачі пропозицій до Національного плану дій з відкритого врядування. Строк до 28 лютого. Окрім цього анонсувала старт Програми підтримки територіальних громад “Робота з екологічними даними громади: створення, моніторинг, аналітика, інформування”. Метою програми є посилення екологічної безпеки громад під час війни та підвищення екосвідомості членів громади. В рамках Програми підтримки передбачено онлайн – навчання для профільних представників органів місцевого самоврядування та представників громадськості. Також програмою передбачені консультації експертів з питань відкритих даних та аналітики, впровадження IT- інструментів у сфері довкілля, особливості участі в процедурах оцінки впливу на довкілля  тощо. Детальніше у програмі. А ті, хто успішно пройде усі навчальні програми отримає для своєї громади 2 станції моніторингу якості повітря SaveEcoSensor 3.0 та інформер для головного сайту громади.

Дуже важливо у спілкуванні молодь – громада знати хто за що відповідає і звертаись в межах повноважень та компетецій. І не забувати, що від такого партнерства виграють всі.

Форум відбувся в рамках проєкту “Посилення спроможностей молодих лідерів та молодіжних організацій для значимої громадської участі”, який співфінсується програмою Еразмус+ Європейського союзу.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *