Головна » Новини » Посадові особи обговорили актуальні питання у сфері адміністративних послуг

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Посадові особи обговорили актуальні питання у сфері адміністративних послуг

14 липня відбувся короткостроковий тематичний семінар «Актуальні питання надання адміністративних послуг». Захід організовано Асоціацією «Київська агломерація» спільно з Департаментом (Центром) надання адміністративних послуг КМДА за підтримки Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області.

З вітальними промовами до учасників заходу звернулися Наталія Шамрай, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Наталія Ткач, заступник директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Інна Скляр, виконавчий директор Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація».

Дуже жвавим було обговорення питань реєстрації місця проживання. Наталя Гайдамака, заступник начальника управління – начальник відділу координації реєстрації місця проживання та перебування управління забезпечення координації районних в місті Києві державних адміністрацій Департаменту з питань реєстрації зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях практичного застосування Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», а також розповіла про досвід міста Києва.

Апуневич Анастасія – головний інспектор будівельного нагляду центрального апарату Державної інспекції архітектури та містобудування України на практичних кейсах ознайомила учасників заходу з питаннями роботи Єдиної державної системи у сфері будівництва, на прикладах показала типові помилки при внесенні адміністраторами інформації.

Не менш цікавим було обговорення питань реєстрації актів цивільного стану та доступу до реєстрів Мін’юсту. У цьому блоці спікерами виступили Анатолій Лещенко, начальник управління нормативно – правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України, Наталія Мацвейко, заступник начальника управління – начальник відділу з питань державної реєстрації актів цивільного стану управління нормативно – правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України, Олексій Чепуренко, заступник генерального директора з питань інновацій Державного підприємства «Національні інформаційні системи». Обговорювались складні питання. Зокрема, учасники  наголосили на проблемах, які виникають при взаємодії з територіальними підрозділами Мін’юсту на місцях і необхідності зміни філософії надання послуг з реєстрації актів цивільного стану. Обговорили і питання проходження спецперевірок державними реєстраторами для отримання доступу до реєстрів Мін’юсту, про роботу є-нотаріату як вимушену дію у зв’язку з проблематикою надходження бланків під час воєнного стану тощо.

На завершення усі учасники змогли прокачати навички системного мислення  та стресостійкість. У цьому допоміг  Сергій Лукін, директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області.

За результатами навчань учасники отримали сертифікати від Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області  і 0,3 кредити ЄКТС.

Більше фото за посиланням

Захід був цікавим і дуже практичним. Для організації наступних заходів асоціація «Київська агломерація» збирає побажання від представників ЦНАП. Свої побажання пропонуємо зазначити у гул формі за посиланням.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *