Головна » Новини » Польща передала гуманітарну допомогу трьом громадам

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Польща передала гуманітарну допомогу трьом громадам

До Бучі прибули міський голова польського міста-побратима Пщини — Даріуш Скроболь, директор Сілезької спілки муніципалітетів і повітів Вітольд Магріш, а також депутат міської ради міста Бельсько-Бяла Щепан Войтасік. Пщина стала містом-побратимом Бучі у 2016-му році. Відтоді активно підтримує та допомагає Бучанській громаді. А Даріуш Скроболь одним із перших відвідав деокуповану Бучу у квітні 2022 — усього за два тижнів після звільнення міста.  

Польська делегація зустрілася з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком і відвідала Храм Апостола Андрія Первозваного. Гості оглянули фото-виставку, присвячену військовим злочинам росіян в Бучі. Також поклали квіти до розташованого на території церкви пам’ятного знаку — на місці братської могили, де в березні-2022 були поховані жорстоко вбиті росіянами цивільні бучанці.

Польська делегація  прибула не з порожніми руками – привезли гуманітарну допомогу для членів та партнерів асоціації «Київська агломерація»: Ірпінської, Макарівської та Бородянської територіальних громад.

Окрім цього Вітольд Магріш організовує побратимство польських міст з українськими. Зокрема, вже 4 міста Зброславіце, Опатув, Сєвер, Пільховіце виявили бажання знайти партнерів в Україні. Сподіваємось на швидке налагодження співробітництва та ефективну співпрацю.

Нагадаємо, що Бучанська міська рада є однією із засновниць Асоціації «Київська агломерація», Бучанський міський голова є членом правління і постійно шукає можливості для співробітництва територіальних громад як в межах асоціації так і з закордонними партнерами.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *