Головна » Новини » Опубліковано тези на тему: “АГЛОМЕРАЦІЇ ЯК НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ”

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Опубліковано тези на тему: “АГЛОМЕРАЦІЇ ЯК НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ”

У Навчально-науковому інституті публічного управління та державної служби за ініціативи кафедри регіональної політики 9 грудня 2021 було проведено Міжнародий круглий стіл «РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Участь у даному заході брала виконавча директорка асоціації Інна Скляр. За результатами даного заходу оприлюднено збірник матеріалів міжнародного круглого столу вміщено тези його учасників, присвячені здобуткам реформи децентралізації та подальшим перспективам в Україні, зокрема: визначенню основних суспільних трансформацій, що відбуваються внаслідок реалізації реформи децентралізації, виокремленню
концептуальних підходів та домінант щодо подальшого поступу місцевого самоврядування в Україні в умовах сучасних викликів.

Зокрема, Інна Скляр підготувала тези на тему: “АГЛОМЕРАЦІЇ ЯК НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ”

Ознайомитись з матеріалами збірки можна за посиланням


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *