Головна » Анонси » Онлайн зустріч “Співпраця органів місцевого самоврядування з громадськістю через велорух”

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Онлайн зустріч “Співпраця органів місцевого самоврядування з громадськістю через велорух”

Запрошуємо 18 серпня о 11.00 представників територіальних громад Київщини на онлайн зустріч “Співпраця органів місцевого самоврядування з громадськістю через велорух“. Під час заходу спікери презентують досвід громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Також кожен з учасників зможе задати питання чи поділитися власними досягненнями. Головна мета: обмін історіями успіхів і масштабування їх серед територіальних громад Київщини.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Зверніть увагу, що посилання на zoom-зустріч надійде на вказану при реєстрації адресу електронної пошти. У разі, якщо у вхідних відсутній лист з посиланням, перевірте папку “спам”.

З питаннями та пропозиціями щодо даного онлайн заходу звертайтесь до виконавчої директорки асоціації “Київська агломерація” Інни Скляр, 0937721753, kyivaglomeracia@gmail.com

Долучайтесь!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *