Головна » Новини » Оголошується збір пропозиції до Плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Оголошується збір пропозиції до Плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Секретаріат Кабінету Міністрів України продовжує роботу над створенням шостого національного плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Протягом 2022 року, зокрема під час Тижня Відкритого Уряду, Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів спільно з партнерами провів попередні обговорення можливих напрямків плану дій. Також були враховані рекомендації Координаційної ради з питань впровадження Ініціативи в Україні та Механізму незалежного звітування Партнерства «Відкритий Уряд».

За результатами очікується, що новий план дій міститиме актуальні завдання, пов’язані, насамперед, із: 

  • громадською участю, у тому числі залученням молоді;
  • забезпеченням прозорості відновлення України;
  • антикорупційною політикою.

План дій також може містити інші завдання, спрямовані на забезпечення доступу до публічної інформації, підзвітності органів влади, розвиток технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності (водночас в умовах воєнного стану можливості вирішення окремих питань можуть бути обмеженими).

Планується включити до плану дій орієнтовно 7 завдань (невиконані через воєнний стан завдання з попереднього плану дій у новий план не включатимуться, водночас будуть виконуватися до досягнення очікуваних результатів).

Заходи в рамках плану дій мають:

  • передбачати вирішення актуальних для суспільства проблемних питань через доступ до інформації, участь громадськості, підзвітність органів влади, використання технологій та інновацій для прозорості та підзвітності;
  • бути трансформаційними;
  • відповідати критеріям SMART.

Запрошуємо представників місцевого самоврядування, громадського сектору, бізнесу, інших організацій подавати  пропозиції щодо заходів, які можуть увійти до плану дій.

Це можна зробити, зокрема, заповнивши до 28 лютого 2023 року форму за посиланням: https://forms.gle/5cqozqWtr6eSaBp17.

Також відповідно до графіка підготовки плану дій протягом січня – лютого відбудуться публічні онлайн-обговорення, які додатково будуть анонсовані на Урядовому порталі та сторінці Ініціативи у Фейсбук.

Усі отримані пропозиції будуть опрацьовані спільно з органами виконавчої влади та членами Координаційної ради, у тому числі в частині відповідності вимогам Ініціативи.

У разі виникнення запитань, пишіть на електронну адресу ogp@kmu.gov.ua.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *