Головна » Новини » Новий застосунок «Повітряна тривога»

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Новий застосунок «Повітряна тривога»

Мінцифри підтримала випуск застосунку «Повітряна тривога».  Це один з інструментів для врахування зовнішніх загроз. Наразі ще доопрацьовується функціонал, тому можуть бути незначні проблеми. Застосунок вже доступний у Google Play Market та AppStore

 У Мінцифрі повідомляють: “Основна функція — інформування про початок і закінчення тривоги в області, яку користувач сам вибрав у застосунку. «Повітряна тривога» не потребує реєстрації, не збирає персональні дані користувачів або дані про геолокацію. Застосунок надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони, навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона. Сповіщення в застосунку дублюють вуличні сирени в містах. Це єдиний застосунок, що підтримує критичні сповіщення серед аналогічних.”  

Даний застосунок має допомогти поширити інформацію у найвіддаленіші куточки. Інформацію про тривоги застосунок отримує з перших вуст — від обласних адміністрацій України. Це дає можливість людям максимально швидко відреагувати на небезпеку.  

Інструкція для початку використання:

1. Встановіть застосунок через Google Play Market або AppStore.

2. Надайте йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження. 

3. Виберіть область, у межах якої хочете отримувати сповіщення.
4. Відстежуйте початок та кінець повітряних тривог.

Київська та ряд інших областей вже доступні в застосунку.

Бережіть себе та рідних!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *