Головна » Новини » На Київщині підписали масштабний договір співробітництва

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

На Київщині підписали масштабний договір співробітництва

18 лютого 2022 року Бориспільська міська та Гірська, Вороньківська, Золочівська і Пристолична сільські територіальні громади підписали Договір про співробітництво територіальних громад. Це результат напрацюван в в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).

У рамках Договору запланована реалізація спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області», з метою покращення якості надання послуг населенню зазначених громад у сфері охорони здоров’я. Від імені своїх громад Договір підписали: Бориспільський міський голова  Володимир Борисенко, Гірський сільський голова Роман Дмитрів, Вороньківський сільський голова Любов Чешко, Золочівський сільський голова Олександр Лазаренко, Пристоличний сільський голова  Микола Каськів.

Бориспільський міський голова Володимир Борисенко  наголосив на важливості цього проєкту для усіх громад-підписантів Договору.

«П’ять громад об’єдналося заради будівництва нового лікувального корпусу. Сьогодні разом із головами Вороньківської, Гірської, Золочівської та Пристоличної територіальних громад підписали Договір про співробітництво. У 2023 році є реальний шанс дати старт будівництву. Я дякую всім головам сусідніх тергромад, які наважилися на цей довгий та тяжкий шлях. Упевнений, що разом нам вдасться втілити цей проєкт у життя. Медична сфера – один з моїх пріоритетів. Бо наш обов’язок — подбати про те, щоб населення отримувало якісні медичні послуги, а всі їхні потреби були задоволені», – зазначив він.

Варто відмітити, що для Київської області це один з найбільших за кількістю суб’єктів договорів міжмуніципального співробітництва в Київській області.

Асоціація “Київська агломерація” щиро вітає підписантів і сприятиме подальшій реалізації даного масштабного проєкту.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *