Головна » Новини » Картосхеми для територіальних громад

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Картосхеми для територіальних громад

За ініціативою Міністерства розвитку громад та територій при підтримці Координатора проектів ОБСЄ в Україні для кожної територіальної громади експерти розробили картосхему.

Це один із важливих та обов’язкових інструментів планування розвитку територіальної громади. На їх основі громади зможуть детальніше планувати розвиток своїх територій – позначати як існуючі, так і проектні об’єкти соціальної і транспортної інфраструктури, будувати маршрути руху громадського транспорту, туристичні маршрути, тощо. Також дані картосхеми стануть у пригоді при визначені та встановлені меж територіальних громад, населених пунктів, зонування території.

Презентація ініціативи відбудеться 23 вересня о 12 год в Українському кризовому медіа центрі.

Під час заходу громади дізнаються про картосхеми, де та як їх можна отримати.

Учасники заходу:

  • В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України,
  • Євген Побережний, спеціаліст із виборів та врядування Координатора проектів ОБСЄ в Україні,
  • Павло Остапенко, координатор групи експертів з картографії та геопросторових даних (Координатора проектів ОБСЄ в Україні),
  • Сергій Каліман, голова Василівської міської територіальної громади (Запорізька область).

Трансляція заходу –  на YouTube та Facebook сторінках Українського кризового медіа центру, а також на Facebook сторінці «Децентралізація».

Пресцентр ініціативи “Децентралізація”


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *