Головна » Новини » Інформація щодо Великої кільцевої

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Інформація щодо Великої кільцевої

За повідомленням пресслужби Київської обласної державної адміністрації на Київщині готуються до початку будівництва Великої кільцевої дороги навколо столиці. Перша черга будівництва – ділянка протяжністю 18 км від дороги Київ-Ковель-Яготин до дороги Київ-Чоп. Велика кільцева проходитиме через Немішаївську, Дмитрівську та Макарівську громади. Також в повідомлені зазначається, що дорога будуватиметься в обхід населених пунктів лісовою та болотистою місцевістю. Під час робіт будуть впроваджуватись особливі інженерні рішення  для збереження екосистеми. Окрім цього, проєкт передбачає встановлення на естакаді поблизу житлових будинків шумозахисної системи.

Проєктні роботи наразі знаходяться на стадії завершення. Згідно з ними, на ділянці передбачене будівництво однієї транспортної розв’язки, однієї естакади, двох мостів, двох шляхопроводів і 11 біопереходів. Об’єкт буде облаштований усіма необхідними засобами безпеки руху.

Очікується, що будівництво першої черги Великої кільцевої дороги навколо столиці дозволить зменшити рівень щільного автомобільного трафіку та забезпечити прискорення доставки вантажів.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *