Головна » Новини » Інформаційна зустріч щодо участі в ініціативі «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local)

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Інформаційна зустріч щодо участі в ініціативі «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local)

20 січня виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр взяла участь в інформаційній сесії «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Ознайомитись з презентацією можа за посиланням.

Загалом з усього світу буде відібрано 50 органів місцевого самоврядування для долучення до міжнародної ініціативи «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Це можливість долучитися до кращих світових практик та поділитися власним досвідом.

Для участі у відборі органу місцевого самоврядування необхідно заповнити заявку  за  посиланням  https://bit.ly/3ecKsWa та надати листи підтримки від головм ради та, як мінімум, одного партнера від інституцій громадянського суспільства (ІГС).Кінцевий термін подання заявок – 16 березня 2022 року. Для участі в OGP Local орган місцевого самоврядування має відповідати таким критеріям:

  • досвід у впровадженні ініціатив з відкритого врядування у співпраці з ІГС за останні 3 роки, у тому числі у реалізації завдань відповідних національних планів дій;
  • організаційні, людські та фінансові ресурси для розробки та реалізації проектів і програм відкритого врядування;
  • на момент подання заявки є щонайменше 18 місяців до зміни керівництва органу місцевого самоврядування для можливості розробки першого плану дій.

► Більше інформації про приєднання до OGP Local на сайті.

У разі виникнення питань – звертайтесь на електронну пошту kyivaglomeracia@gmail.com або за номером 0937721753


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *