Головна » Анонси » Громади можуть долучитись до міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень»

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Громади можуть долучитись до міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень»

Розпочався відбір нових членів міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Загалом з усього світу буде відібрано 50 органів місцевого самоврядування. Для українських учасників – це можливість долучитися до кращих світових практик та поділитися власним досвідом.

Для участі у відборі органу місцевого самоврядування необхідно заповнити заявку  за  посиланням  https://bit.ly/3ecKsWa та надати листи підтримки від керівника органу місцевого самоврядування та, як мінімум одного, партнера від інституцій громадянського суспільства (ІГС).

Кінцевий термін подання заявок – 16 березня 2022 року. Для участі в OGP Local орган місцевого самоврядування має відповідати таким критеріям:

  • досвід у впровадженні ініціатив з відкритого врядування у співпраці з ІГС за останні 3 роки, у тому числі у реалізації завдань відповідних національних планів дій;
  • організаційні, людські та фінансові ресурси для розробки та реалізації проектів і програм відкритого врядування;
  • на момент подання заявки є щонайменше 18 місяців до зміни керівництва органу місцевого самоврядування для можливості розробки першого плану дій.

► Більше інформації про приєднання до OGP Local на сайті.

У разі виникнення питань звертайтесь Інна Скляр, тел. 0937721753, ел.пошта: i.sklyar@auc.org.ua


Нагадаємо, у 2021 році учасниками OGP Local стали Вінниця, Тернопіль та Хмельницький. Участь у програмі сприяє містам у впровадженні амбітних проектів відкритого урядування. Нещодавно під час Глобального саміту Партнерства «Відкритий Уряд» міста Хмельницький та Вінниця отримали відповідно перше та третє місця премії OGP Awards за досягнення з відкритості урядування на локальному рівні. 


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *