Головна » Новини » Громади Київщини долучились до Тижня відкритого врядування

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Громади Київщини долучились до Тижня відкритого врядування

У рамках Тижня відкритого врядування відбувся захід “Залученість молоді у місцевому самоврядуванні”. Участь взяли близько двохсот представників місцевого самоврядування та молоді. Серед спікерів були представники Фастівської та Білоцерківської територіальних громад. Модераторкою заходу виступила виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр.

Представники Фастівської громади Людмила Рудяк, секретар ради та Богдан Пасічник, голова Молодіжної ради міста Фастова, презентували досвід своєї громади і розповіли про заходи, які проводить молодь під час війни. Презентацію можна перегляути за посиланням

Представники Білоцерківської громади Марина Гончарук, т. в.о. начальника управління з питань молоді і спорту та Лілія Степченко, представниця молодіжного центру, розповіли про заходи, які проводяться в громаді та можуть стати в нагоді іншим громадам.

Також своїм досвідом ділилися представники Менської, Херсонської, Вінницької, Тернопільської, Харківської територіальних громад.

Перегляньте захід та дізнайтесь про цікаві практики залучення молоді до роботи місцевого самоврядування.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *