Головна » Новини » Громади Київщини до 1 березня можуть подати заявки для отримання субвенції на ЦНАП

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Громади Київщини до 1 березня можуть подати заявки для отримання субвенції на ЦНАП

У цьому році, як і в минулому, 231 млн грн виділено на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Громади можуть подавати заявки для участі у відборі до 1 березня. У межах субвенції на розвиток мережі ЦНАП кошти будуть виділятися за такими напрямами:

 • будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць;
 • облаштування будівель та приміщень, забезпечення ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями, програмними засобами.

Мінцифри розроблено форму для подання заявок. Вона доступна за посиланням. Обов’язково разом із клопотанням надсилається також Додаток.  

Зверніть увагу!  

Заповнений Додаток у форматі XLSX (без підпису чи КЕП) необхідно надсилати одночасно із поданням Клопотання. Додаток до клопотання допоможе уникнути типових помилок при заповненні клопотання, автоматично розрахує кількість чинників пріоритетності та допоможе працівникам Мінцифри оперативно опрацювати ваші клопотання. Клопотання з додатками можуть надсилатися поштою на адресу: вул.. Ділова, 24, м. Київ чи на електронну пошту hello@thedigital.gov.ua (або через електронний документообіг). Зверніть увагу, що у разі подання документів електронною поштою потрібно накладати кваліфікований електронний підпис. 

До клопотання необхідно додати такі матеріали:

за напрямом “Будівництво”:

 • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру та його будівництво
 • інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо земельної ділянки (у разі нового будівництва) або щодо відповідної будівлі чи приміщення (у разі реконструкції, реставрації або капітального ремонту)
 • Копія проєкту будівництва Центру
 • Розрахунки вартості будівництва Центру, деталізовані за видами робіт та роками
 • Копія письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проєкту будівництва
 • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів
 • Щонайменше 5 фотографій із різних ракурсів, які демонструють стан проєкту до початку реалізації
 • Матеріали щодо використаних коштів та виконаних робіт у попередніх бюджетних періодах

за напрямом “Облаштування/обладнання”:

 • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру
 • Техніко-економічне обґрунтування потреби в облаштуванні/обладнанні Центру
 • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів
 • Підтвердні документи/гарантійний лист щодо організації каналу конфіденційного зв’язку між Центром і Єдиним державним демографічним реєстром (у разі подання клопотання щодо забезпечення обладнанням для видачі паспортних документів або посвідчень водія)

Звертаємо увагу, що 19 січня до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг було внесено зміни. Деталі за посиланням


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *