Головна » Новини » Фастівська територіальна громада запустила Заяву єдності

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Фастівська територіальна громада запустила Заяву єдності

А ви знали, що у музеї архітектури та побуту України в Пирогово досі немає будівлі кримськотатарського народу? У Ахтема Сеітаблаєва, кримчанина, активіста, людини, яка походить з родини депортованих кримських татар, є проект Кримська садиба, який має розміститися на материковій Україні в цьому музейному комплексі. Але для реалізації цього проєкту потрібні кошти. Тому фастівчани пропонують усім громадам: великим і малим, сходу і заходу, центру, півдня і півночі об’єднатися і передбачити в бюджеті на 2022 рік кошти на реалізацію проєкту із розрахунку 1 грн. на 1 мешканця громади. Так ми підтримаємо наших земляків – кримських татар, які втратили свій дім… І це стане своєрідним Всеукраїнським «референдумом» єдності та демонстрацією громадами своєї чіткої позиції щодо неподільності України. Адже ми сильні, коли ми єдині. І тому – непереможні!

1 грудня Фастівський міський голова Михайло Нетяжук передав пану Ахтему Заяву єдності, в якій зазначається про готовність передбачити у бюджеті на 2022 рік 65 тис грн.(по 1 грн. за кожного мешканця Фастівської громади) для допомоги в реалізації проєкту Кримська садиба в Пирогово.

З Фастова 1 грудня стартувала Всеукраїнська ініціатива єдності!

І так надихає те, що вже є громади з різних куточків України, які висловили готовність підтримати її! Бо ми то знаємо, що Крим – це Україна!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *