Головна » Новини » Дискусійний майданчик “Розвиток міжмуніципальної співпраці в рамках потенційної Львівської агломерації” і який посил для Київської агломерації

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Дискусійний майданчик “Розвиток міжмуніципальної співпраці в рамках потенційної Львівської агломерації” і який посил для Київської агломерації

28 грудня народні депутати і депутатки, представники Мінрегіону, облдержадміністрації, голови громад Львівської області обговорювали питання агломерації на дискусійному майданчику «Розвиток міжмуніципальної співпраці в рамках потенційної Львівської агломерації».

Під час заходу було презентовано результати соціологічного дослідження. З повним текстом можна ознайомитись ТУТ Схоже дослідження проводилось близько року тому і щодо Київської агломерації. Цікавим та в дечому неочікуваним було порівняння. Але головне – це підтримка населення і розуміння важливості співпраці.

Трансляція дискусійної панелі на ФБ сторінці Ради Європи: децентралізація і місцеве самоврядування


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *