Головна » Новини » Броварська міська рада ділилася досвідом у здешевленні кредитів для населення

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Броварська міська рада ділилася досвідом у здешевленні кредитів для населення

21 лютого відбулась онлайн презентація “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для мешканців територіальниї громад. Досвід Броварської міської громади”. Модератором виступила виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр, яка розповіла про важливість масштабування історій успіху на всю області і країну, особливо в питаннях забезпечення мешканців громад доступним житлом.

Угоду між Броварською територіальною громадою та Глобус Банком було підписано наприкінці січня. За основу взято державну програму «Доступна іпотека 7%», яка передбачає кредитування купівлі як первинного, так і вторинного житла на строк до 20 років з власним внеском від 15%. Броварська мерія компенсує 7%-ву ставку за цим кредитом. Таким чином позичальник буде сплачувати лише вартість житла.

Презентував напрацювання Броварської міської ради заступник міського голови Микола Бабак, який зупинився на основних аспектах прийнятої міською радою програми, роз’яснив алгоритм дій як для мешканців громади, так і для посадовців, які захочуть запровадити подібну програму у своїх громадах.

підрахунок щомісячного погашення кредиту

“Програма “Доступна іпотека Бровари” дозволяє допомогти 50-70 родинам взяти безвідсотковий кредит і придбати житло, замість того, щоб придбати житло 2-3 мешканцям” – Микола Бабак

Директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон розповів про роль Фонду і закликав громади долучатися, наслідувати приклад Броварів.

Голова Правління банку “Глобус” Сергій Мамедов розповів про співпрацю Броварською міською радою. Наголосив на 4 кроках, які варто пройти муніципалітету, щоб впровадити доступну іпотеку для мешканців територіальної громади. аголосив на готовості співпрацювати.

Переглянути запис презентації можна ТУТ

У разі виникнення питань щодо проведеної презентації можна звертатися до виконавчої директорки асоціації “Київська агломерація” Інни Скляр, 0937721753, kyivaglomeracia@gmail.com


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *