Головна » Новини » Бориспільська територіальна громада налагоджує співробітництво

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Бориспільська територіальна громада налагоджує співробітництво

19.10.2021 відбулося спільне засідання представників Бориспільської та суміжних (Гірської, Золочівської, Пристоличної) територіальних громад щодо співробітництва територіальних громад в рамках проєкту “Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю” за угодою між АМУ та GIZ, за підтримки ULEAD з Європою.Фаза ІІ. Участь уобговоренні взяла і виконавча директорка асоціації “Київська агломерація” Інна Скляр. Обговорили етапи і порядок дій. Вже найближчим часом Бориспільська міська рада буде розглядати відповідні проєкти рішень на сесії та ініціює початок співробітництва з територіальними громадами.

Варто відмітити, що наразі в Київській області за даними Мінрегіону з дня набуття повноважень територіальними громадами після виборів у 2020 році і до вересня 2021 року лише 7 договорів співробітництва територіальних громад. Лідируючу ж позицію займає Харківська область де уже укладено 15 договорів. Загалом же по України 238 територіальних громад є учасиками співробітництва у 118 договорах.

Ознайомитись детальніше з Моніторингом Мінрегіону можна за посиланням


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *