Головна » Новини » Білоцерківська міська рада прийняла рішення про вступ до асоціації “Київська агломерація”

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

Білоцерківська міська рада прийняла рішення про вступ до асоціації “Київська агломерація”

Відповідне рішення “Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування “Київська агломерація” було прийнято на засіданні Білоцерківської міської ради.

З метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів Білоцерківської міської територіальної громади, сприяння місцевому та регіональному розвитку, Білоцерківська міська рада підтримала рішення вступити у члени Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація».

Перед голосуванням міський голова Геннадій Дикий наголосив на важливості прийняття цього рішення, адже членство в асоціації дасть змогу оперативно вирішувати спільні питання розвитку та найболючіші проблеми: поводження з твердими побутовими відходами, транспортне сполучення, водопостачання і водовідведення, питання трудової міграції тощо.

«Це питання не тільки комунікаційного і транспортного сполучення, це питання повноцінного існування регіону та його розвитку», – зазначив міський голова. Як приклад, міський голова навів Парижську агломерацію, оскільки Конституція України подібна до головного закону Франції.

Представляти інтереси Білоцерківської міської ради в Місцевій асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» доручено міському голові Геннадію Дикому.

Інформація з сайту Без Табу


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *