Головна » Новини » ДМС продовжує строк дії паспортних документів

Наша мета

Наша мета – об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання спільних проблем територіальних громад, захисту їх прав та інтересів, а також створення умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів та ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування.

ДМС продовжує строк дії паспортних документів

В умовах воєнного стану Державною міграційною службою тимчасово призупинено роботу інформаційно-комунікаційних систем ДМС та надання адміністративних послуг.Так, під час воєнного стану ДМС не: 

 • видаватиме паспорт громадянина України та не здійснюватиме доставки виготовлених документів безпосередньо до територіальних органів;
 • вклеюватиме фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню 25- і 45-річного віку.

Особи можуть пред’являти документ строк дії якого закінчився, або до якого своєчасно не вклеєна фотокартка як документа, що посвідчує особу.

Також ДМС звертає увагу, що всі, хто перебуває на території України повинні мати при собі наступні документи, що підтверджують особу:

 • паспорт громадянина України у формі картки або книжечки,
 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Для іноземців та осіб без громадянства:

 • посвідка на постійне проживання,
 • посвідка на тимчасове проживання,
 • посвідчення біженця,
 • посвідчення особи яка потребує додаткового захисту.

На період дії воєнного стану у громадян України, іноземців та осіб без громадянства обмежена можливість обміну документів, що посвідчують:

 • особу,
 • підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи

Щодо паспортів громадян України для виїзду за кордон

Термін дії паспортів громадян України для виїзду за кордон із 1 березня 2022 року може продовжуватись на п’ять років.”Відповідна постанова ухвалена Кабінетом Міністрів України 28 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та впровадженням воєнного стану на всій території України”, – йдеться у повідомленні ДМС.Відповідно до постанови (текст наразі не доступний), у паспорти батьків чи законних представників вклеюються фотографії дітей із зазначенням їхніх персональних даних. Ця інформація засвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України. 

Продовження терміну дії паспортів, вклеювання фотографій дитини у паспорти батьків або законних представників здійснюють територіальні органи/територіальні підрозділи ДМС, а також посольства та консульські установи України.

ДМС зазначає, що в інтересах нацбезпеки не розкриває адреси своїх територіальних підрозділів.


4 коментарі

 1. Добрий день.
  Що роботи тим, хто здав паспорт для оформлення і не має його на руках?

 2. Якщо паспорт був втрачений ,і здані документи на поновлення 16 лютого,термін одержання 2 березня 2022 р.Людина залишилась без документіа,що робить?

 3. Доброї ночі!!!а якщо чоловік подав паспорт на заміну,на ід карту,бо не вклеїв фото в 45,зараз йому 47,3 березня мали забрати паспорт у Фастові,що робити в такому випадку??це призивний вік,і на машині тяжко пересуватись,що робити в такому випадку?

 4. Як забрати паспорт який був у польському консульстві і був відданий до міграційної??

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *